Logiczne sukcesy

18 czerwca 2026 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbył się finał XIV Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego, organizowanego przez Katedrę Logiki przy współpracy z Fundacją Rozwoju KUL. Do finału zakwalifikowało się 162 uczennice i uczniowie (z prawie 900 z całej Polski), w tym dwie osoby z naszej szkoły, Nina i Mikołaj z klasy III. Z przyjemnością informujemy, że Mikołaj zdobył tytuł Finalisty tego wymagającego konkursu, a Nina została Laureatką XI miejsca. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

(tekst: Marcin Krupowicz i Nina; zdjęcia: Marcin Krupowicz)

WRÓĆ DO AKTUALNOŚĆI